Správce souborů je úložištěm veškerých netextových dat, která pro svůj web potřebujete. V záložkách v levé části volíte mezi správou obrázků, souborů nebo flash animací.

LEVÁ ČÁST - správa adresářů

PřidejPŘIDEJ

Vyplňte název nového adresáře a uložte jej.

Práce s adresáři

Přidat podsložkuPřidat podsložku
Přejmenovat složkuPřejmenovat složku
Smazat složkuSmazat složku

PRAVÁ ČÁST - správa souborů

PřidejPŘIDEJ

Otevře okno s adresářem na vašem lokálním disku. Můžete zde vybrat jak soubory po jednom, tak více souborů najednou (s klávesou SHIFT pro hromadný výběr, s klávesou CTRL pro výběr jednotlivých souborů).

Práce se soubory

Popis souboruPopis souboru
Smazat složkuSmazat soubor

Po najetí myši přes řádek se souborem se v levé části obrazovky zobrazí náhled a název (u obrázků) nebo název a popis (u ostatních souborů).

Popis souboru

Zde máte možnost zadat souboru parametry v jazycích vašeho webu: název, autor, popis, klíčová slova, datum, odkaz, chráněný (zobrazí se jen přihlášeným uživatelům), nahradit soubor (nahradí soubor za jiný, zachová všechny informace a vazby). Pro podrobnější informace ohledně popisu souborů a individuálního přizpůsobení vašeho webu prosím kontaktujte Kreaturu.


OBRÁZKY

Zobrazit jako seznam

Soubory s obrázky se zobrazí po řádcích, řazeny dle abecedy. Po najetí myši přes řádek souboru se v levé části obrazovky zobrazí náhled obrázku a jeho název.

Zobrazit jako ikony

Soubory s obrázky se zobrazí jako ikony s náhledy obrazových dat. Po najetí myši přes řádek souboru se v levé části obrazovky zobrazí náhled obrázku a jeho název.

 

 

 

kreatura se těší
na vaše výzvy.
máte chuť?

Zašlete nám váš kontakt!
Ozveme se zpátky a pokusíme se vypátrat vaše nejtajnější přání.