Modul pro správu zobrazování obrazových dat. Třídíte zde jednotlivé obrázky do fotogalerií, které poté můžete přiřadit ke konkrétní stránce (článku).

Levá část - FOTOGALERIE

Správa fotogalerií vašeho webu. Ve sloupečku jsou seřazeny všechny Vaše fotogalerie s možností  přejmenování nebo  smazání fotogalerie.

Přidej

Otevře dialogový box se zadáním nové fotogalerie. Je-li Váš web vícejazyčný, budete požádáni o zadání názvu ve více jazycích. Po vytvoření se název fotogalerie zobrazí v levé části, v pravé části poté budete spravovat jednotlivé soubory (fotografie).

Pravá část - FOTKY

Správa a řazení obrázků v aktivní fotogalerii.

Zobrazení lightboxu

Kliknutím na ikonu obrázku otevřete lightbox s obrázkem ve velikosti přizpůsobené vaší obrazovce. Zde máte možnost procházet mezi jednotlivými obrázky ve fotogalerii, spustit prezentaci obrázků, nebo zvětšit obrázek do jeho původní velikosti.

Zobrazit jako seznam

Obrazové soubory se zobrazí po řádcích, v pořadí, v jakém byly do fotogalerie nahrány. Po najetí myši přes název se v levé části obrazovky zobrazí náhled fotografie společně se základním popisem souboru - názvem pro zobrazení na webu, popisem pro zobrazení na webu a originálním názvem souboru.

Zobrazit jako ikony

Soubory s obrázky se zobrazí jako ikony s náhledy obrazových dat. Po najetí myši přes ikonu se v levé části obrazovky zobrazí náhled fotografie společně se základním popisem souboru - názvem pro zobrazení na webu, popisem pro zobrazení na webu a originálním názvem souboru.

Přidej

Otevře správce souborů, sekci "obrázky". Zde do Vaší fotogalerie vybíráte obrázky již uložené na webovém serveru (ve "správci souborů"), nebo tlačítkem "PŘIDEJ" přidáte do správce souborů obrázky nové, z vašeho lokálního disku. Správce souborů pro výběr fotografií se zobrazuje do nového okna prohlížeče, proto na to při práci pamatujte (po nahrání potřebných souborů ů je potřeba zavřít celé okno prohlížeče).

Funkce pro práci s obrázky

Přesun v galerii
Pro změnu pořadí souborů podržte tuto ikonu a přesuňte mezi řádky na příslušné místo.

Popis souboru
Otevře dialogové okno s informacemi o souboru - názvem, autorem, popisem obrázku.

Odebrat z fotogalerie
Otevře dialogové okno s potvrzením o odebrání obrázku z fotogalerie.

 

kreatura se těší
na vaše výzvy.
máte chuť?

Zašlete nám váš kontakt!
Ozveme se zpátky a pokusíme se vypátrat vaše nejtajnější přání.